Prodej aut a karavanů

 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35
 • Xgo Dynamic 35

Xgo Dynamic 35

 • Obecné informace k prodeji.
 • Kdy si ho mohu odvézt?

V případě, že máte zájem toto naše obytné auto, karavan či autostan koupit prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář, nebo nám zavolejte na naše telefonní číslo. Rádi s Vámi domluvíme prohlídku a případné podmínky celého prodeje. Také Vám sdělíme termín kdy bude možné si obytné auto, karavan, nebo autostan převzít.

Termín, kdy bude obytné auto, karavan nebo autostan k dispozici Vám rádi sdělíme na vyžádání. Tento termín je vždy zavislý na aktuálním stavu objednaných termínů pro tento produkt.

Objednat
 • Popis
 • Vybavení a parametry

Obytné auto XGO Dynamic 35 je vhodné pro extra komfortní cestování, když cestujete ve 4 osobách, ale i 6 lidí zde najde dostatek opravdu velkého komfortu, který v dnešní době na svých cestách požadujeme. Při jízdě 4 lidí spí 2 v alkovně a 2 na zadním dvoulůžku. V tomto případě máte k dispozici stále připravené a přístupné posezení s jídelním stolem.  V případě potřeby cestování v 6 lidech jednoduše složíte jídelní kout a vytvoříte z něj další parádní dvoulůžko.
V zadní části obytného auta najdete dostatek úložného prostoru, který je přístupný z obytné části obytného auta většími posuvnými dveřmi ve spodní části zadní postele, ale také z vnější strany obytného auta na pravé straně.
Koupelna s obvyklými standardy, jako je například WC s umyvadlem a samostatným sprchovým koutem, také lednička pro kombinovaný provoz na autobaterii, plyn, či po připojení auta na kabel přímo proudem 220 V.
Ještě více vzrušující, je však celá řada bonusů, které jsme pro Vás v našem autě připravili. Patří mezi ně například klimatizace v autě, tempomat, couvací kamera, markýza 4 m, Televize s DVD přehrávačem, USB konektor pro přehrávání vlastních filmů a automatickým satelitním systémem.

Kuchyň ve středu obytného auta je vybavena veškerým potřebným vybavením (3 plotýnkový vařič, dřez, tekoucí voda i teplá). Dále Vám kuchyň na cesty rádi vybavíme vším ostatním potřebným, jako jsou talíře, misky, příbory, skleničky, mycí prostředek, houbička – toto vše si můžete objednat jako „balíček kuchyň 6“ v příslušenství a přidat si ho na celou dobu k zapůjčení.
Pouze ledničku s odděleným mrazákem, je nutné, aby jste si vyplnili dle vlastních chutí a potřeb.

Další luxusní věcí pro horké letní posezení je zabudovaná markýza o délce 4x2,5 m, kterou si můžete roztáhnout a užít si klidného posezení. Toaleta má kapacitu na 15 l odpadních tekutin a je třeba do ní po vylití vždy dát novou tabletu, která nejenom voní, ale také  v ní uložený obsah rozpouští a je pak možné kazetu jednoduše vylít! V zapůjčeném voze je toaleta samozřejmě prázdná, čistá a má v sobě tuto tabletu již vloženu. Na cestu Vám přidáváme 1 tabletu navíc a je třeba si včas rozmyslet, jak často záchod budete používat a zdali si nechcete objednat pár tablet navíc.

K tomuto obytnému vozu je možnost si zapůjčit přívěsný vozík na motocykly, který pojme až tři motorky. Profesionální bržděný přívěs pro přepravu 3 motocyklů s ložnou plochou 301 x 183 cm a celkovou hmotností 1500kg.

Součástí obytného auta je také jedna 11 kg láhev s plynem.

Obytné auto má tažné zařízení do váhy 2 t.

Dálniční známky, které jsou v autě nalepeny na rok 2020: Česko, Rakousko,

Dále si můžete vypůjčit mnoho dalšího příslušenství pro dovolenou "all-inclusive":
Balíček kuchyň 6 - kompletní vybavení kuchyně pro 4 nebo 6 osob.

Balíček ložnice 2 – kompletní vybavení pro Vaše spaní. Deky a polštáře včetně stylového povlečení pro 2 lidi. V případě že chcete vše pro 6 lidí objednejte si 3 tyto balíčky.
Balíček kemping 4 (6) -Kompletní camping zařízení skládající se z: 1 stůl a 4 (6) židlí, venkovní gril.

Mezi další oblíbené věci, které si klienti rádi půjčují, patří také: nosič na jízdní kola, GPS, fén, samostatné kempingové židličky, stůl v různých velikostech, stanový koberec, lopatka, venkovní gril.

Při výpujčce kratší než 4 dny počítáme jednorázový poplatek za přípravu a běžný závěrečný úklid vypůjčeného auta, karavanu, nebo autostanu. Cena je v ceníku.

Výška:   3,05 m
Šířka:   2,34 m
Délka:   7,15 m
Míst k sezení:   6
Míst na spaní:   6
Míst u stolu:   4
Podvozek:   Fiat
Celková hmotnost:   3,5 t
Provedení:   alkovna
Rozvor:   380 cm
Obsah motoru:   2,3 l
Výkon:   96 kW
Převodovka:   6+R
Palivo:   diesel
Hnaná náprava:   přední
Rádio:   ano
Tempomat:   ano
ABS:   ano
ESP:   ano
EURO (5/6):   6
Airbagy:   2+0
Tažné zařízení:   ano
Elektrická okna:   ano
Centrál s dálkou:   ano
Alarm:   ano
Navigace:   ne
Klimatizace auto:   ano
Alkovna:   ano
Topení:   ano
Bojler:   ano
Parkovací kamera:   ano
Objem nádrže pitné vody:   100 l
Objem bojleru:   20 l
Objem nádrže odpadní vody:   100 l
Nádržka WC:   15 l
Počet plotýnek vařiče:   3
Moskytiéra:   ano
Markýza:   ano
WC:   ano
Sprcha:   ano
Objem lednice:   100 litrů
Rolety:   ano
Zatemnění kabiny:   ano
Televize:   SAT
Alarm:   ano
Venkovní vstupní světlo:   ano
LED osvětlení:   ano
Rok výroby:   2016
Modelová řada - rok:   2017
Klimatizace obytný prostor:   ne
Postel Alkovna:   145x220 cm
Postel z jídelního koutu:   124x188 cm
Postel zadní:   139x205 cm