Prodej aut a karavanů

 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25
 • Xgo Dynamic 25

Xgo Dynamic 25

 • Obecné informace k prodeji.
 • Kdy si ho mohu odvézt?

V případě, že máte zájem toto naše obytné auto, karavan či autostan koupit prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář, nebo nám zavolejte na naše telefonní číslo. Rádi s Vámi domluvíme prohlídku a případné podmínky celého prodeje. Také Vám sdělíme termín kdy bude možné si obytné auto, karavan, nebo autostan převzít.

Termín, kdy bude obytné auto, karavan nebo autostan k dispozici Vám rádi sdělíme na vyžádání. Tento termín je vždy zavislý na aktuálním stavu objednaných termínů pro tento produkt.

Objednat
 • Popis
 • Vybavení a parametry

Obytný vůz XGO Dynamic 25 je skvělý pro komfortní cestování, když jedete jako 4 osoby, ale i v 6 lidech zde najdete dostatek cestovního komfortu. 4 lidé spíte 2 v alkovně a 2 na dvoulůžku v zadní části obytného auta. V této variantě můžete využívat stále připravený jídelní kout pro pohodlné posezení 4 lidi. Jedete-li obytným vozem v 6 lidech jednoduše složíte dvoulůžko z jídelního koutu.
V zadní části obytného auta je velký úložný prostor pod dvoulůžkem, který je přístupný jak z obytné části obytného auta, ale také z vně autokaravanu na straně za řidičem.
Najdete zde koupelnu se sprchou, ale také veškeré další standarty na které jste z domova zvyklí. Mezi tzyto standarty u obytných vozů patří například WC s umyvadlem a odděleným sprchovým koutem, lednička pro s kombinovaným provozem na plyn, autobaterii či po připojení auta na kabel přímo proudem 220 V.
Připravili jsme pro Vás daleko více různých překvapení a bonusů v našem obytném autě.Mezi ně patří i např. klimatizace v autě, couvací kamera, tempomat, televize s DVD přehrávačem, USB konektor pro přehrávání donesených vlastních filmů a plně automatickým satelitním systémem pro příjem různých druhů satelitů a je tedy m ožné sledovat české pořady například v Itálii, markýza 4 m.

Kuchyň autokaravanu je umístěna ve středu auta hned vedle vchodu a je vybavena veškerým potřebným vybavením (dřez, tekoucí voda při zapnutém boileru i teplá, 3 plotýnkový vařič). Také si u nás můžete objednat další vybavení do kuchyně obytného auta, což je „balíček kuchyň 6“ který obsahuje opravdu vše potřebné pro stravování (talíře, misky, příbory, skleničky, hrnce, pánvička, struhadlo, příbory, mycí prostředek, houbička a mnoho dalších) detailní podrobnosti najdete v příslušenství a můžete si ho přidat na celou dobu k zapůjčení.
Ledničku s odděleným mrazákem, si však musíte naplnit úplně sami dle vlastních chutí a potřeb.

Některé další věci, které Vám zpříjemní pobyt dovolené na cestách v obytném autě zajisté jsou:  

 • - Posezení pod zabudovanou markýza o délce 4x2,5 m, 
 • - Toaleta, kterou můžete používat kdykoliv a kdekoliv je na 15 l obsahu odpadních tekutin a je třeba do ní po vylití vždy dát tabletu, nebo tekutinu, která zajišťuje vůni a dokonalé rozložení Vašeho odpadu a kazetu je pak možné kazetu jednoduše vylít! Ve vypůjčeném obytném voze, který od nás převezmete je toaleta samozřejmě prázdná, čistá, voňavá a má v sobě tuto tabletu (tekutinu) již vloženu. Na cesty obytným autem dáváme vždy 1 tabletu (tekutinu) navíc a je jen na Vás si uvědomit, jak často záchod používáte a nechcete-li si objednat pár tabletek navíc.

Jako součást autokaravanu je jedna 11 kg láhev s plynem pro topení a vaření, případně chlazení ledničky..

Dálniční známky, které jsou v autě nalepeny na rok 2020: Česko, Rakousko,

Můžete si také vypůjčit dalšího příslušenství pro dovolenou "all-inclusive":
Balíček kuchyň 6 - Kuchyňské vybavení pro 6 osob.

Balíček ložnice 2 – vybavení pro Vaše klidné spaní. Deky, polštáře včetně povlečení pro 2 lidi. V případě, že chcete v obytném autě spát v 6 ti lidech objednejte si tyto balíčky 3.

Mezi mnoho dalších věci, které si klienti opravdu rádi půjčují pro dokreslení své pohody, patří také: nosič na jízdní kola, GPS navigace, venkovní gril, stanový koberec, samostatné kempingové židličky, stůly různých velikostí, fén, lopatka.

Při výpujčce kratší než 4 dny počítáme jednorázový poplatek za přípravu a běžný závěrečný úklid vypůjčeného auta, karavanu, nebo autostanu. Cena je v ceníku.

Výška:   3,05 m
Šířka:   2,34 m
Délka:   6,5 m
Míst k sezení:   6
Míst na spaní:   6
Míst u stolu:   4
Podvozek:   Fiat
Celková hmotnost:   3,5 t
Provedení:   alkovna
Rozvor:   380 cm
Obsah motoru:   2,3 l
Výkon:   96 kW
Převodovka:   6+R
Palivo:   diesel
Hnaná náprava:   přední
Rádio:   ano
Tempomat:   ano
ABS:   ano
ESP:   ano
EURO (5/6):   6
Airbagy:   2+0
Tažné zařízení:   ne
Elektrická okna:   ano
Centrál s dálkou:   ano
Alarm:   ano
Navigace:   ne
Klimatizace auto:   ano
Alkovna:   ano
Topení:   ano
Bojler:   ano
Parkovací kamera:   ano
Objem nádrže pitné vody:   100 l
Objem bojleru:   20 l
Objem nádrže odpadní vody:   100 l
Nádržka WC:   15 l
Počet plotýnek vařiče:   3
Moskytiéra:   ano
Markýza:   ano
WC:   ano
Sprcha:   ano
Objem lednice:   100 litrů
Rolety:   ano
Zatemnění kabiny:   ano
Televize:   SAT
Alarm:   ano
Venkovní vstupní světlo:   ano
LED osvětlení:   ano
Rok výroby:   2016
Modelová řada - rok:   2017
Klimatizace obytný prostor:   ne
Postel Alkovna:   145x220 cm
Postel z jídelního koutu:   124x188 cm
Postel zadní:   139x205 cm