Prodej aut a karavanů

 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ
 • WEINSBERG<br />CaraBus 600 DQ

WEINSBERG
CaraBus 600 DQ

 • Obecné informace k prodeji.
 • Kdy si ho mohu odvézt?

V případě, že máte zájem toto naše obytné auto, karavan či autostan koupit prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář, nebo nám zavolejte na naše telefonní číslo. Rádi s Vámi domluvíme prohlídku a případné podmínky celého prodeje. Také Vám sdělíme termín kdy bude možné si obytné auto, karavan, nebo autostan převzít.

Termín, kdy bude obytné auto, karavan nebo autostan k dispozici Vám rádi sdělíme na vyžádání. Tento termín je vždy zavislý na aktuálním stavu objednaných termínů pro tento produkt.

Objednat
 • Popis
 • Vybavení a parametry

Obytná dodávka WEINSBERG CaraBus 600 DQ je vhodné pro komfortní cestování ve 2, případně i ve 4 se zde v pohodlí vyspíte. Tento vůz nabízí tolik potřebný komfort, který na svých cestách požadujeme. Při jízdě 4 lidí spí 2 na zadním dvoulůžku a 2 spí na stahovací posteli, která je umýstěna v přední části vozu nad kabinou a jídelním stolem. I v tomto případě máte k dispozici stále připravené a přístupné posezení s jídelním stolem. Po celém obytném voze jsou rozmístěny úložné skříňky a pod zadním dvojlůžkem je velký úložný prostor, který je přístupný jak zevnitř automobilu, tak i zvenku ( zadními dveřmi ).
Koupelna s obvyklými standardy, jako je například WC s umyvadlem a sprchou. Toaleta má kapacitu cca 20 l odpadních tekutin a je třeba do ní po vylití vždy dát novou tabletu, která nejenom voní, ale také v ní uložený obsah rozpouští a je pak možné kazetu jednoduše vylít! V zapůjčeném voze je toaleta samozřejmě prázdná, čistá a má v sobě tuto tabletu již vloženu. Na cestu Vám přidáváme 1 tabletu navíc a je třeba si včas rozmyslet,  jak často záchod budete používat a zdali si nechcete objednat pár tablet navíc.

Také je zde lednička s odděleným mrazákem pro kombinovaný provoz na autobaterii, plyn, či po připojení auta na kabel přímo proudem 220 V.
Ještě více vzrušující, je však celá řada bonusů, které jsme pro Vás v našem autě připravili. Patří mezi ně například klimatizace v autě, navigace, tempomat, couvací kamera, markýza 3,5 m, Televize s DVD přehrávačem, USB konektor pro přehrávání vlastních filmů a automatickým satelitním systémem. Na zadních křídlových dveřích je přidělaný držák na dvě kola.

Kuchyň ve středu obytného auta je vybavena veškerým potřebným vybavením ( 2 plotýnkový vařič, dřez, tekoucí voda i teplá ). Dále Vám kuchyň na cesty rádi vybavíme vším potřebným, jako jsou talíře, misky, příbory, skleničky, mycí prostředek, houbička – toto vše si můžete objednat jako „balíček kuchyň 4“ v příslušenství a přidat si ho na celou dobu k zapůjčení.

Další luxusní věcí pro horké letní posezení je zabudovaná markýza o délce 3,5 x 2,5 m, kterou si můžete roztáhnout a užít si klidného posezení.

Součástí obytného auta je také jedna 11 kg láhev s plynem ( propan ).

Obytné auto má tažné zařízení do váhy 2,5 t.

Dálniční známky, které jsou v autě nalepeny na rok 2019: Česko, Rakousko,

Dále si můžete vypůjčit mnoho dalšího příslušenství pro vaši dovolenou:
Balíček kuchyň 4 - kompletní vybavení kuchyně pro 4 osoby.

Balíček ložnice 2 – kompletní vybavení pro Vaše spaní. Deky a polštáře včetně stylového povlečení pro 2 lidi. V případě že chcete vše pro 4 lidi objednejte si 2 tyto balíčky.

Balíček kemping 4 - kompletní camping zařízení skládající se z: 1 stůl a 4 židle, venkovní gril.

Balíček "all-inclusive" - obsahuje vše potřebné pro vaší pohodovou dovolenou ve čtyřech. ( ložní prádlo, kuchyňské vybavení, stůl, židle, gril a satelitní karta.

Mezi další oblíbené věci, které si klienti rádi půjčují, patří také: samostatné kempingové židličky, stůl, venkovní gril a satelitní kartu.

K tomuto obytnému vozu je možnost si zapůjčit přívěsný vozík na motocykly, který pojme až tři motorky. Profesionální bržděný přívěs pro přepravu 3 motocyklů s ložnou plochou 301 x 183 cm a celkovou hmotností 1500kg.

Při výpujčce kratší než 4 dny počítáme jednorázový poplatek za přípravu a běžný závěrečný úklid vypůjčeného auta, karavanu, nebo autostanu. Cena je v ceníku.

Výška:   2,82 m
Šířka:   2,05 m
Délka:   5,99 m
Podvozek:   Fiat
Tažné zařízení:   ano
Celková hmotnost:   3,5 t
Přípojná hmotnost:   2,5 t
Užitková hmotnost:   2,91 t
Klimatizace auto:   ano
Rádio:   ano
Navigace:   ano
Obsah motoru:   2,3 l
Výkon:   96 kW
Rok výroby:   2019
ABS:   ano
ESP:   ano
Palivo:   diesel
Airbagy:   2
EURO (5/6):   6
Alkovna:   ne
Topení:   ano
Objem lednice:   95 litrů
Objem mrazáku:   12,8 litrů
Počet plotýnek vařiče:   2
WC:   ano
Sprcha:   ano
Objem nádrže pitné vody:   105 l
Objem bojleru:   10 l
Objem nádrže odpadní vody:   90 l
Markýza:   ano
Moskytiéra:   ano
Rolety:   ano
Zatemnění kabiny:   ano
Nosič jízdních kol:   ano
Televize:   SAT
Pro použití v zimě:   ano
Míst k sezení:   4
Míst na spaní:   5
Míst u stolu:   4
Klimatizace obytný prostor:   ne
Převodovka:   6+R
Hnaná náprava:   přední
Tempomat:   ano
Elektrická okna:   ano
Postel zadní:   140/152x194 cm
Postel z jídelního koutu:   70x180 cm
Postel vpředu:   130x176 cm
Nádržka WC:   20 l
Plynové topení:   Combi C4
Plynové lahve:   2 max kusů
Parkovací kamera:   ano
Alarm:   ano
Venkovní vstupní světlo:   ano
LED osvětlení:   ano
Modelová řada - rok:   2019
Výrobce:   WEINSBERG