Prodej aut a karavanů

 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55
 • Hymer Camp 55

Hymer Camp 55

 • Obecné informace k prodeji.
 • Kdy si ho mohu odvézt?

V případě, že máte zájem toto naše obytné auto, karavan či autostan koupit prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář, nebo nám zavolejte na naše telefonní číslo. Rádi s Vámi domluvíme prohlídku a případné podmínky celého prodeje. Také Vám sdělíme termín kdy bude možné si obytné auto, karavan, nebo autostan převzít.

Termín, kdy bude obytné auto, karavan nebo autostan k dispozici Vám rádi sdělíme na vyžádání. Tento termín je vždy zavislý na aktuálním stavu objednaných termínů pro tento produkt.

Objednat
 • Popis
 • Vybavení a parametry

Pro méně náročné zákazníky nabízíme levnější, ale stále zachovalý vůz na Vaši dovolenou. Vzhledem k dřívějšímu datu výroby (1992) s ním můžete jezdit pouze po krásách českých luhů a hájů, ale i tak si s ním užijete opravdovou a krásnou dovolenou.

Obytné auto Hymmer je ideální pro cestování ve 4 osobách, ale vyspí se zde i 5 lidí. Ve 4 lidech spíte 2 v alkovně a 2 vzadu na dvoulůžku. V tomto případě máte k dispozici stále rozložené a přístupné posezení s jídelním stolem.  V případě, že budete chtít uložit ke spánku i návštěvu a vyspat se v 5 lidech jednoduše složíte z jídelního koutu další dvoulůžko.
V zadní části obytného auta najdete úložný prostor, který je přístupný ne jen z obytné části autokaravanu, ale také z vnější strany obytného auta na zadní straně.
Koupelna s obvyklými standardy, jako je například WC s umyvadlem a sprchovým koutem, také lednička pro kombinovaný provoz na autobaterii, plyn, či po připojení auta na kabel přímo proudem 220 V.

Kuchyň ve středu autokaravanu je vybavena veškerým základním vybavením (3 plotýnkový vařič, dřez, tekoucí voda i teplá). Dále Vám kuchyň na cesty rádi vybavíme vším ostatním potřebným, jako jsou talíře, misky, příbory, skleničky, mycí prostředek, houbička – toto vše si můžete objednat jako „balíček kuchyň 6“ v příslušenství a přidat si ho na celou dobu k zapůjčení.
Pouze ledničku, je nutné, aby jste si vyplnili dle vlastních chutí a potřeb.

Další komfortní věcí pro horké letní posezení zabudovaná markýza o délce 3x2 m, kterou si můžete roztáhnout a pod ní si užít klidného posezení. Toaleta, kterou budete používat je na 15 l obsahu odpadních tekutin a je třeba do ní po vylití vždy dát tabletu, která jednak voní a jednak v ní uložený obsah rozpouští a je pak možné kazetu jednoduše vylít! V zapůjčeném voze je toaleta samozřejmě prázdná a čistá a má v sobě tuto tabletu již vloženu. Na cestu Vám přidáváme 1 tabletu navíc a je třeba si včas rozmyslet, jak často záchod používáte a zdali si nechcete objednat pár tablet navíc.

Součástí obytného auta je také jedna 11 kg láhev s plynem.

Dálniční známky, které jsou v autě nalepeny na rok 2020: Česko,
Dále si můžete vypůjčit mnoho dalšího příslušenství pro dovolenou "all-inclusive":
Balíček kuchyň 6 - kompletní vybavení kuchyně pro 6 osob.

Balíček ložnice 2 – kompletní vybavení pro Vaše spaní. Deky a polštáře včetně stylového povlečení pro 2 lidi. V případě že chcete vše pro 6 lidí objednejte si 3 tyto balíčky.
Balíček kemping 4 (6) -Kompletní camping zařízení skládající se z: 1 stůl a 4 (6) židlí, venkovní gril.

Mezi další oblíbené věci, které si klienti půjčují, patří také: nosič na jízdní kola, GPS, fén, samostatné kempingové židličky, stůl v různých velikostech, stanový koberec, lopatka, venkovní gril.

Při výpujčce kratší než 4 dny počítáme jednorázový poplatek za přípravu a běžný závěrečný úklid vypůjčeného auta, karavanu, nebo autostanu. Cena je v ceníku.

Výška:   2,8 m
Šířka:   2,2 m
Délka:   5,5 m
Míst k sezení:   5
Míst na spaní:   5
Míst u stolu:   6
Podvozek:   Fiat
Celková hmotnost:   3,1 t
Provedení:   alkovna
Rozvor:   380 cm
Obsah motoru:   2,5 l
Výkon:   55 kW
Převodovka:   5+R
Palivo:   diesel
Hnaná náprava:   přední
Rádio:   ano
Tempomat:   ne
ABS:   ne
ESP:   ne
EURO (5/6):   1
Airbagy:   0
Tažné zařízení:   ano
Elektrická okna:   ne
Centrál s dálkou:   ne
Alarm:   ne
Navigace:   ne
Klimatizace auto:   ne
Alkovna:   ano
Topení:   ano
Bojler:   ano
Parkovací kamera:   ne
Objem nádrže pitné vody:   100 l
Objem bojleru:   20 l
Objem nádrže odpadní vody:   100 l
Nádržka WC:   15 l
Počet plotýnek vařiče:   2
Moskytiéra:   ano
Markýza:   ano
WC:   ano
Sprcha:   ano
Objem lednice:   80 litrů
Rolety:   ano
Zatemnění kabiny:   ano
Alarm:   ne
Venkovní vstupní světlo:   ano
LED osvětlení:   ano
Rok výroby:   1992
Modelová řada - rok:   1992
Klimatizace obytný prostor:   ne
Postel Alkovna:   145x220 cm
Postel z jídelního koutu:   124x188 cm
Postel zadní:   139x205 cm
Výška:   2,8 m