Půjčovna kempingového příslušenství

  • Skládací stolek

Skládací stolek "McKinley"

  • Chci si půjčit
volno
obsazeno
můj výběr
Objednat
  • Popis
  • Vybavení a parametry
  • LAST MINUTE

Toto příslušenství nepůjčujeme samostatně, ale pouze jako příslušenství k zapůjcení při pronájmu obytného vozu či autokaravanu.

Chcete-li jíst v přírodě a ne pouze vně vypůjčeného obytného auta, autokaravanu či autostanu je nutné mít ve výbavě obytného auta nebo karavanu stolek, který můžete kdykoliv rozložit. Stolek je ve složeném stavu velmi skladný a nezabírá takřka žádné místo. V naší půjčovně obytných aut, karavanů a autostanů si jej můžete zapůjčit na Vaše toulky a dovolené, které budete s našimi obytnými auty absolvovat.

Stůl je hliníkový, čili velmi lehký a také velmi skladný.

Výška:   0,705 m
Šířka:   0,65 m
Délka:   0,7 m
Váha:   3,8 kg

Chcete informovat o nabídkách FIRST MINUTE a LAST MINUTE?

Nabízíme Vám možnost zasílání "Last minute" a "First minute" nabídek půjčovny obytných aut, karavanů a autostanů, které pravidelně posíláme všem klientům a zde registrovaným lidem. Registrací odběru těchto emailů získáte pravidelné informace o těchto nabídkách volných a zlevněných obytných aut, karavanů a autostanů. Dále možnost ušetřit i desítky procent z původní ceny. Již nebudete potřebovat složitě listovat internetem a hledat možnosti jak nejlépe pořídit obytný vůz, karavan či autostan pro Vaší dovolenou co nejvýhodněji.