Půjčovna kempingového příslušenství

  • Židle kempingová skládací

Židle kempingová skládací "McKinley"

  • Chci si půjčit
volno
obsazeno
můj výběr
Objednat
  • Popis
  • Vybavení a parametry
  • LAST MINUTE

Toto příslušenství nepůjčujeme samostatně, ale pouze jako příslušenství k zapůjcení při pronájmu obytného vozu či autokaravanu.

Kempingová židle McKinley je malá a dobře skladná pro cesty půjčeným obytným autem nebo karavanem. Kempingovou skládací židli si zajisté oblíbíte pro její komfort, který Vám na cestách s obytným autem, nebo autokaravanem dopřeje. Díky hliníkové konstrukci je navíc velmi lehká. Jako velmi užitečný doplněk je držák na nápoje, který je umístěn v opěrce pravé ruky.

Obrázek je pouze ilustrační, máme je na skladě většinou v tmavém provedení.

Výška:   0,9 m
Šířka:   0,74 m
Délka:   0,5 m
Váha:   2,5 kg

Chcete informovat o nabídkách FIRST MINUTE a LAST MINUTE?

Nabízíme Vám možnost zasílání "Last minute" a "First minute" nabídek půjčovny obytných aut, karavanů a autostanů, které pravidelně posíláme všem klientům a zde registrovaným lidem. Registrací odběru těchto emailů získáte pravidelné informace o těchto nabídkách volných a zlevněných obytných aut, karavanů a autostanů. Dále možnost ušetřit i desítky procent z původní ceny. Již nebudete potřebovat složitě listovat internetem a hledat možnosti jak nejlépe pořídit obytný vůz, karavan či autostan pro Vaší dovolenou co nejvýhodněji.