Půjčovna kempingového příslušenství

 • Balíček ložnice Hymer 2 ks
 • Balíček ložnice Hymer 2 ks
 • Balíček ložnice Hymer 2 ks
 • Balíček ložnice Hymer 2 ks
 • Balíček ložnice Hymer 2 ks

Balíček ložnice Hymer 2 ks

Tento produkt nelze objednat samostatně, pouze jako doplněk k jinému produktu.

 • Popis
 • Vybavení a parametry
 • LAST MINUTE

Balíček ložnice Hymer je pro Vás připraven k zapůjčení za 45,- Kč/den.

Toto příslušenství nepůjčujeme samostatně! Pouze jako příslušenství k zapůjcení při pronájmu obytného vozu či autokaravanu.

Pro Vaše pohodlí jsme připravili "Balíček ložnice Hymer", který obsahuje kompletní ložní prádlo pro dvě osoby. Pokud budete potřebovat ložní prádlo pro čtyři lidi, pak si prosím objednejte 2 tyto balíčky. Balíček Vám usnadní připravu Vámi zapůjčeného obytného auta před Vaší plánovanou jzdou. V balíčku najdete vše, co potřebujete ke klidnému spánku na Vaší dovolené. V balíčku najdete vše, co je potřebujete pro uložení ke spánku v obytném autě jak Vás, tak Vašich dětí, přátel. Jsou zde prostěradla, přikrývky a polštáře. Vše jsme pro Vás dali do ochranné tašky, která ložní prádlo chrání před prachem a ušpiněním. Výpis obsahu tašky naleznete pod popisem. 

Při vrácení bude dle seznamu vše překontrolováno, zda nic nechybí, nebo není poškozeno.

Balíček ložnice obsahuje:

- Přikrývka 150x200 cm 2 ks
- Polštář 50x60 cm 2 ks
- Povlečení 4 ks (2 ks povlečení na polštář, 2 ks povlečení na přikrývku)
- Ochranná taška lož. prádla
- Prostěradlo
 

Chcete informovat o nabídkách FIRST MINUTE a LAST MINUTE?

Nabízíme Vám možnost zasílání "Last minute" a "First minute" nabídek půjčovny obytných aut, karavanů a autostanů, které pravidelně posíláme všem klientům a zde registrovaným lidem. Registrací odběru těchto emailů získáte pravidelné informace o těchto nabídkách volných a zlevněných obytných aut, karavanů a autostanů. Dále možnost ušetřit i desítky procent z původní ceny. Již nebudete potřebovat složitě listovat internetem a hledat možnosti jak nejlépe pořídit obytný vůz, karavan či autostan pro Vaší dovolenou co nejvýhodněji.