Půjčovna kempingového příslušenství

  • Úklid obytného vozu, karavanu

Úklid obytného vozu, karavanu

Tento produkt nelze objednat samostatně, pouze jako doplněk k jinému produktu.

  • Popis
  • Vybavení a parametry
  • LAST MINUTE

Důkladný úklid obytného vozu po návratu z Vaší dovolené.

 Vrátíte se z dovolené a již nemáte sílu na to, po sobě obytný vůz či karavan poklidit z lehkých nečistot? Nechce se Vám řešit zametat drobky, utírat otisky, které jsou vidět na skříňkách? Máme tu pro Vás řešení!

Pak za poplatek nás naši umyjí. Vy pak můžete již v klidu svého domova odpočívat a vzpomínat na krásné chvíle, které jste s námi strávili.

Tento úklid nenahrazuje odpovědnost za hrubé znečištění, které podléhá tabulce pokut (znečištěné potahy, matrace, podlaha aj. ....)

Chcete informovat o nabídkách FIRST MINUTE a LAST MINUTE?

Nabízíme Vám možnost zasílání "Last minute" a "First minute" nabídek půjčovny obytných aut, karavanů a autostanů, které pravidelně posíláme všem klientům a zde registrovaným lidem. Registrací odběru těchto emailů získáte pravidelné informace o těchto nabídkách volných a zlevněných obytných aut, karavanů a autostanů. Dále možnost ušetřit i desítky procent z původní ceny. Již nebudete potřebovat složitě listovat internetem a hledat možnosti jak nejlépe pořídit obytný vůz, karavan či autostan pro Vaší dovolenou co nejvýhodněji.