Tipy na výlety obytným autem a karavanem

Kam s obytným autem či karavanem na báječnou dovolenou?

 

              Máme pro Vás několik tipů kam s obytným autem nebo karavanem nejen na velkou letní dovolenou, ale i například na podzimní víkendy. Každopádně pro jarní, podzimní a zimní období vzhledem k tomu, že se bude obvykle jednat o prodloužené víkendy (třeba podzimní či zimní prázdniny), nebo víkendy tudíž většinou 3-6 dní doporučujeme našincům dobrodružné cesty po krásách české domoviny. Jde o to užít si co nejvíce zážitků a ne cestovat stovky až tisíce kilometrů. V tom radost z cestování obytným vozem či karavanem opravdu není. To opravdové kouzlo cestování obytným autem či karavanem nastává, ve chvíli když s ním zastavíme. Navíc připomínám všechny obytná auta i karavany jsou vybavena topením a boilerem a určitě nebudeme mít v tomto ohledu žádný diskomfort.

              Můžeme jet, kdy a kam chceme, nemusíme nikde zařizovat žádné ubytování ani místo, kde se najíme. Doma si do auta dáme vše, co na výlety můžeme potřebovat, včetně balíčků na pohodu, které pro Vás máme připravené (balíček kuchyň, ložnice, luxusní kemp židle a stůl, satelitní tuner). V tomto případě si stačí vzít  tašku s čistým oblečením, nějaké ty boty na procházky a doplnit jídlo do ledničky.

              Nyní přistoupíme k pestrobarevným tipům na výlety po krásách nejen českých. Tipy na výlet budeme postupně doplňovat a vždy s blížícím se novým obdobím přidáme aktuální nové tipy.