Tipy na výlety obytným autem a karavanem

Stezka korunami stromů Lipno

Vhodné období:  Jaro Léto Podzim Zima

Stezka korunami stromů je 675 metrů dlouhá dřevěná stezka na vrchu Kramolín u Lipna nad Vltavou s několika adrenalinovými a didaktickými prvky, s vyhlídkovou věží a s 52 metrů dlouhým suchým tobogánem (český rekord).

Mají zde 11 adrenalinových atrakcí pro děti. Interaktivní didaktické zastávky a jeden z nejdelších suchých tobogánů v České republice. Užijete si dech beroucí výhled na Lipenské jezero a celou šumavskou přírodu. Z věže jsou dále vidět i Novohradské hory a vrcholky rakouských Alp. Lávka je dlouhá 675 metrů a vystoupáte po ní do výše 40 metrů na devítihranou vyhlídkovou věž!

Poblíž areálu je také spuosta dalších atrakcí jako lanové centrum, Bambini park, Království lesa, Bobová dráha a mnoho jiných.

V zimních měsících zde najdete vyžití na lyžích s celou rodinou.

Kontakt: STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o Lipno nad Vltavou 307,PSČ 382 78, tel.: +420 388 424 145
Webové stránky: https://www.stezkakorunamistromu.cz/

Doprava a parkování

Mají zde bezplatné velkokapacitní parkoviště, které je přímo u nástupní stanice lanové dráhy Jezerní.

Přeprava je zajištěna moderní čtyřsedačkovou lanovkoua pro vozíčkáře, rodiny s dětmi v kočárku je k dispozici i stezkabus, který jezdí v pravidelných intervalech.

Kde nocovat?

Parkoviště u prodejny

Máte-li nějaký tip na místo k přespání v obytném autě, nebo karavanu podělte se o něj s námi a pomožte tak dalším návštěvníkům tohoto místa. Rádi Váš tip prověříme a zveřejníme.


zobrazit na mapě

Fotogalerie