Last minute nabídky

řadit dle termínu  |   řadit dle vozidla
Omlouváme se, ale v tuto chvíli nejsou žádné Last Minute nabídky našich obytných aut a karavanů.
Všechna obytná auta či karavany jsou v této chvíli plně obsazena.
Máte-li zájem dozvědět se jako první až bude nějaká Last Minute nabídka pronájmu obytných aut či karavanů zaregistrujte se zde na odběr těchto akčních nabídek.
Připravili jsme pro Vás akční nabídku „Last minute“ pro všechny naše nezarezervovaná obytná auta a karavany v blízkém termínu. Pro všechny, kteří mají rádi rychlou akci a nepřipravované dovolené, je to jedinečná nabídka půjčení obytného auta, nebo karavanu v nejlevnější možné variantě!
Last minute nabídka obytných aut a karavanů je vždy aktuální a v případě, že ji někdo využije, je okamžitě stažena z nabídky.
Chcete-li využít těchto nabídek, musíte na dané obytné auto, nebo karavan přistoupit vždy z těchto odkazů, jinak se Vám sleva nezapočítá! Můžete si v detailu obytného vozu či karavanu zvolit i termíny delší, jsou-li termíny volné. Sleva se Vám bude vždy počítat pouze na termín, který byl v nabídce.
V případě, že se slevy na vypůjčení obytných aut, nebo karavanů napojují (je-li na termíny za sebou dáno více nabídek s různými slevami) a vy si vyberete výpůjční dobu přes oba termíny, bude Vám za každý den počítána sleva dle aktuální nabídky na daný den.