Půjčovna

Vítejte na stránce půjčovny obytných aut, karavanů a autostanů firmy TT-Karavan s.r.o.

Chtěli by jste strávit klidnou dovolenou v takřka domácím prostředí a přitom neslevit z luxusu a pohodlí? Nenašli jste místo, hotel, penzion, kde by se Vám líbilo ubytovat? Máme pro Vás ideální řešení. Využijte služeb naší půjčovny obytných automobilů, karavanů či autostanů. Tato obytná auta, karavany a autostany Vám nabídnou právě to, co hledáte. Místo, kde můžete nejenom přespat (další věci neplatí u autostanů), ale také se sprchovat, chodit na toaletu, vařit, večeřet v přírodě při západu slunce a mnoho dalších. Nabízíme Vám k vypůjčení obytné vozy, karavany a autostany, které Vám díky naší odborné péči nabídnou spolehlivou a krásnou dovolenou, výlet či třeba teambulding Vaší firmy.

V současné chvíli nabízíme dvě nová obytná auta, vhodná pro cestování po celé Evropě. Jedno starší pro cesty na dovolené či výlety po ČR a blízkém okolí. Dále nabízíme jeden nový karavan. Autostan máme v nabídce zatím jeden. V případě vašeho zájmu nabídku rádi rozšíříme.

Naše obytné vozy mají alkovnu a v obou můžete cestovat i spát až v 6 lidech. Obě obytná auta jsou velmi luxusně vybavena, což zjistíte v detailním popisu každého z nich. I v našem karavanu (obytném přívěsu) se vyspí až 6 lidí a je vybaven stejným luxusem jako naše dvě obytná auta. Starší vůz umožní spaní a cestování maximálně pro 5 osob. Po dobu vypůjčení, můžete své auto zaparkovat na oploceném pozemku. Dále po domluvě můžeme přistavit obytné auto, karavan či autostan z naší půjčovny na Vámi zvolené místo. Tato služba je však zpoplatněna dle aktuálního ceníku.